کیسه توری راشل

زمینه های کاربرد کیسه توری راشل:
کیسه توری راشل انتخابی ایده‌آل برای بسته بندی انواع محصولات کشاورزی و باغی محسوب می‌شود. انواع میوه‌جات و محصولات کشاورزی از جمله: کلم، سیب زمینی، پیاز، پرتقال، لیمو، انار، هویج، گردو و فلفل دلمه را می‌توان با استفاده از توری بسته بندی راشل به بهترین شکل ممکن بسته بندی و نگهداری کرد. بسته بندی محصولات در کیسه راشل، انبارش و حمل و نقل آنها را نیز بسیار راحت‌تر و سریع‌تر می‌کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر از جمله قیمت کیسه راشل با واحد فروش ما تماس بگیرید.
--------------------------------------------------
مزایای استفاده از کیسه توری راشل
- سهولت در  بسته بندی محصولات
- تهویه هوای مناسب درون کیسه راشل 
- جلوگیری از فاسد شدن محصول 
- استحکام و مقاومت بالا در برابر کشش و فشار
- قیمت مقرون بصرفه و مناسب برای کشاورزان
- ظاهر شکیل و تنوع در رنگ کیسه‌ها (زرد، قرمز، پرتقالی، سبز، بنفش، نارنجی)
- داشتن نخ سرکیسه بر روی دهانه کیسه‌ها برای بسته شدن دهانه کیسه توری به شکل مناسب 
برای مشاهده مقاومت انواع این کیسه‌های توری راشل تورینه بافت در برابر پارگی و کشش کیسه راشل ناشی از پرتاب شدن، اینجا و اینجا کلیک کنید.
--------------------------------------------------
مشخصات کیسه راشل:
--------------------------------------------------
کیسه توری راشل چیست؟
نحوه بسته بندی کردن محصولات کشاورزی، پارامتر مهمی در انبار کردن و حمل و نقل آنها می‌باشد و یک بسته بندی درست و اصولی می‌تواند به دوام و تازگی بیشتر محصولات کمک شایانی کند. در میان روش‌های مختلف بسته‌بندی محصولات کشاورزی، بسته بندی محصولات در کیسه توری راشل یکی از بهترین انتخاب‌ها و درعین حال روشی مقرون بصرفه می‌باشد. کیسه توری راشل از مواد پلی اتیلن سنگین (HDPE) و به روش بافت راشل (یا در اصطلاح بافت حلقوی راشل) تولید شده و برای بسته‌بندی طیف وسیعی از محصولات کشاورزی و باغی استفاده می‌شود. ابعاد متنوع کیسه راشل به کشاورزان و باغ‌داران این امکان را می‌دهد تا محصولات خود را در اندازه‌های مورد نظر و دلخواه خود بسته‌بندی و انبار کنند. هم‌چنین، تنوع رنگ بالای کیسه توری راشل این امکان را می‌دهد تا کشاورزان محصولات خود را در کیسه‌‎های توری متناسب با رنگ محصولات در نظر گرفته و به این ترتیب جلوه مناسب‌تری از مجصولات و بسته‌بندی آنها به نمایش در بیاید. برای مثال: برای بسته‌بندی پرتقال از کیسه توری راشل به رنگ نارنجی پرتقالی استفاده می‌شود که پس از بسته بندی همگونی و تناسب رنگی جالب توجهی همراه با این محصول دارد. اصولا برای بسته‌بندی مرکباتی مثل: پرتقال و لیمو از کیسه‌های توری راشل با ظرفیت 7، 10 و 15 کیلوگرم استفاده می‌شود. دلیل این کار بافت نرم‌تر این دسته از محصولات نسبت به محصولاتی مثل: پیاز و سیب‌زمینی است که بافت سفت و صلبی دارند. برای بسته بندی کلم از کیسه‌ راشل با ظرفیت 35 کیلوگرم (کیسه راشل 75*60) و البته به رنگ سبز استفاده می‌شود که شکل و ظاهری بسیار شکیل و مناسب به بسته‌بندی کلم‌ها می‌دهد. معمولا برای بسته بندی پیاز از کیسه راشل به رنگ زرد (و گاهی اوقات نیز قرمز یا بنفش)  استفاده می‌شود. برای بسته‌بندی سیب زمینی، معمولا از کیسه توری راشل به رنگ قرمز (و گاهی اوقات بنفش یا زرد) استفاده می‌شود.
در ویدیوی زیر می‌توانید مقاومت بالای کیسه راشل تورینه بافت را مشاهده کنید:
هم‌چنین، نوع دیگری از کیسه راشل برای بسته بندی خرما طراحی و تولید می‌شود که به آن کیسه خرما یا توری خرما نیز گفته می‌شود. بافت توری بسته بندی خرما کاملا مشابه با کیسه‌های توری راشل معمول می‌باشد. تفاوت کیسه توری خرما با کیسه راشل در باز بودن قسمت انتهایی کیسه خرما می‌باشد. به عبارت دیگر، کیسه توری خرما دارای دو دهانه (بالا و پایین کیسه) می‌باشد تا به راحتی روی خوشه‌های نخل‌های خرما قرار گرفته و آنها را بپوشاند. 
کیسه توری بسته بندی خرما
--------------------------------------------------
مقاله‌های مرتبط با کیسه راشل:

شما می‌توانید نظرات خود را درباره این محصول از طریق فرم زیر با ما به اشتراک بگذارید.
Captcha
نظری ثبت نشده است شما اولین نفری باشید که درباره مطلب فوق اظهارنظر کنید.
Comment image

بیشترین دوام و ماندگاری

30 تا 48 ماه گارانتی

مشاوره تخصصی رایگان

بسته به نوع کاربری و محل اجرا

ارسال و حمل و نقل

مطمئن، سریع و مقرون بصرفه

تنوع بافت و محصول

بیشترین تنوع در خاورمیانه