توری ضدسرمازدگی (Anti frost net)

توری ضدسرمازدگی (Anti frost net)

در بسیاری از نقاط ایران به دلیل شرایط آب و هوایی آن مناطق، در بازه های زمانی یک تا دو ماهه که بسته به نوع درخت و شکوفه‌دهی آن، اغلب مربوط به فصل زمستان و بهار می‌باشد، یخ‌زدگی شبنم های روی درختان در ساعات بین نیمه‌شب و صبحگاه و هم‌چنین وزش توده‌های هوایی سرد موجب آسیب و زیان فراوان به درختان می‌گردند. متاسفانه در بسیاری از مواقع این آسیب به حدی است که میزان محصول‌دهی به صفر رسیده است.
مجموعه صنعتی تورینه بافت با در اختیار داشت با سابقه‌ترین و متخصص‌ترین کادر تولید و مدیریت در تولید انواع شبکه و کیسه توری، با هدف حل معضل سرمازدگی درختان و کاهش آسیب‌های ناشی از این پدیده خسارت‌‌بار، شبکه توری ضدسرمازدگی را تولید و عرضه کرده است. با نصب این توری ها روی درختان، شبنم صبح‌گاهی دیگر روی درخت و شکوفه‌های آن تشکیل نمی‌شود و روی روزنه‌های توری ضدسرمازدگی تشکیل شده و همانجا یخ می‌زند. به این ترتیب درخت و شکوفه محصول از آسیب ناشی از یخ‌زدگی در امان می‌ماند.  هم‌چنین، زمانی‌که توری ضد سرمازدگی روی درخت کشیده می‌شود، بافت ریز این شبکه توری تندی و سرعت نفوذ توده هوای سرد را بطور قابل ملاحظه‌ای کاهش داده و از نفوذ سرما به درخت و بدنه آن می‌کاهد. 
شبکه توری ضد سرمازدگی برای طیف متعددی از درختان هم‌چون: مرکبات، بادام، آلو، سیب، به، زردآلو و ... استفاده شده و نقش محافظتی آن در برابر سرما موجب شده میزان برداشت محصول بطور چشم‌گیری افزایش یابد.  این محصول شرکت تورینه بافت با اضافه شدن آنتی یووی در برابر تابش آفتاب مقاوم شده و به رنگ‌سفید و همینطور بدون رنگ تولید و عرضه می‌گردند که موجب می‌شود هیچ‌گونه خللی در روند رشد و محصول‌دهی درختان وارد نشود.
شرکت تورینه بافت تولیدکننده شبکه‌های توری با بیشترین عرض در خاورمیانه بوده و کلیه این محصولات را با دو سال ضمانت عرضه می‌کند. هم‌چنین، این شرکت اولین و تنها تولید‌کننده شبکه‌های توری با لبه‌های تقویت شده در کشور می‌باشد .تقویت کردن لبه‌های شبکه‌ توری از طریق متراکم کردن بافت در حاشیه‌ها موجب می‌شود تا تنش کششی در نقاط اتصال شبکه‌ها به‌طور قابل ملاحظه‌ای کاهش یابد. این طرح بر روی کلیه شبکه های توری شامل: توری سایبان (شید)، توری ایمنی ساختمان، توری ضدسرما‌زدگی و توری جمع‌آوری محصول صورت گرفته، نگرانی پاره شدن توری در نواحی نزدیک به نقاط اتصال آن به سازه‌های نگهدارنده و یا توری‌های مجاور خود را مرتفع کرده است.
به منظور نصب بهتر شبکه‌های توری، تورینه بافت با مطالعه و بررسی انواع گیره‌های مخصوص نصب شبکه‌های توری موجود در بازارهای اروپایی و آسیایی، اقدام به ساخت و معرفی گیره‌های مخصوص نصب شبکه‌ها کرده که در نتیجه، نصب و استفاده از این محصولات را آسانتر، ایمن‌تر و در عین حال کم هزینه‌تر کرده است. برای مشاهده و کسب اطلاعات و عکس‌های بیشتر می‌توانید به صفحه توری ضدسرمازدگی در قسمت محصولات مراجعه کنید.     

انتشار: 22:17:32 1395/11/10
بازدید: 2097

بیشترین دوام و ماندگاری

30 تا 48 ماه گارانتی

مشاوره تخصصی رایگان

بسته به نوع کاربری و محل اجرا

ارسال و حمل و نقل

مطمئن، سریع و مقرون بصرفه

تنوع بافت و محصول

بیشترین تنوع در خاورمیانه